ARTYKUŁ GAMING PORADNIK

Cyberpunk 2077 – Jak zdobyć motocykl z Akiry (Yaiba Kusanagi CT-3X)

Wraz z postępem poziomu oraz reputacji naszej/naszego V, Cyberpunk 2077 umożliwia graczowi zakup coraz to lepszych pojazdów. Wśród ofert zakupu, które dostajemy od fixerów, szczególnie warty uwagi jest motocykl Yaiba Kusanagi CT-3X, inspirowany motocyklem Shotaro Kanedy z kultowego filmu Akira. Tutaj dowiecie się jak go zdobyć.  

 

Yaiba Kusanagi CT-3X jest środkiem transportu szczególnie wartym dodania do kolekcji pojazdów V. Motocykl ten jest na chwilę obecną najszybszym jednośladem w całej grze, posiadając 183 koni mechanicznych mocy, przy wadze wynoszącej nieco ponad 370 kilogramów.

Zdobycie pojazdu staje się możliwe w momencie, w którym wasza postać wbije 12 poziom reputacji. Wówczas, po jakimś czasie odkąd pojawicie się w dzielnicy Westbrook, ofertę jego sprzedaży wysyła Wakako Okada, od której można od tej pory kupić pojazd i to za stosunkowo nieduże pieniądze. Wieść o możliwym zakupie motocyklu znajdziecie w rozmowie z Wakako, natomiast jego lokalizacje ustalicie wyszukując nazwę pojazdu w zawartych w dzienniku – misjach Automanii. Cena Yaiba Kusanagi CT-3X to jedynie 22,000 €$, co jest kwotą niedużą jak za najszybszy jednoślad w grze, zwłaszcza, że porządne samochody kosztują w Cyberpunku 2077 co najmniej kilka razy więcej.

Wymaganą ilość eurodolarów możecie najszybciej zdobyć wykonując kilka szybkich zadań kontraktowych.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.