ANIME I MANGA INTERNET NEWS

12 pierwszych tomów One Piece możesz teraz przeczytać za darmo!

Serialowa adaptacja One Piece oficjalnie wylądowała na Netflixie! Z tej okazji wydawnictwo Shueisha zdecydowało się na bardzo miłą akcję promocyjną, która może ucieszyć część z was. Ponad 100 rozdziałów pirackiej mangi można teraz przeczytać kompletnie za darmo! 

 

Widzowie wciągnięci do uniwersum One Piece za sprawą najnowszego serialu otrzymali właśnie świetną możliwość do zabrania się za mangowy pierwowzór! Wydawnictwo Shueisha ruszyło z wyjątkową kampanią związaną z premierą serialu, dzięki której można zabrać się za piracką mangę kompletnie za darmo!

Na specjalnej stronie internetowej przeczytacie aż 12 pierwszych tomów serii, czyli dokładnie 106 rozdziałów. Obejmują one wszystkie wątki, które zobaczycie w pierwszym sezonie serialu i to ze sporą nawiązką.

Co jednak najlepsze – wszystkie z nich przeczytać można w polskim tłumaczeniu od rodzimego wydawnictwa J.P. Fantastica! 

 

Lekturę znajdziecie pod tym linkiem. Miłego czytania! 

 Piracka manga Eiichiro Ody wydawana jest nieprzerwanie od lipca 1997 roku i na ten moment zamyka się w 106 tomach zbiorczych.

Oparte na serii anime emitowane jest od 20 października 1999 roku. Na chwilę obecną liczy sobie grubo ponad 1000 odcinków.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.