ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

130 odcinków One Piece’a trafi na Netflixa!

Najpopularniejsza amerykańska platforma streamingowa przykłada coraz większych starań do rozbudowania swojej biblioteki tytułów anime. Po niedawnym włączeniu do oferty JoJo’s Bizzare Adventure, tym razem, przyszła kolei na serię o przygodach Słomianych Kapeluszy.

Włączenie do oferty serii autorstwa Eiichiro Ody zostało ogłoszone za pośrednictwem oficjalnego konta Netflixa na Twitterze. Póki co ma to być pierwsze 130 odcinków, obejmujących East Blue oraz Alabasta Arc. Zapowiedź na chwilę obecną dotyczy Kanady, Australii oraz Nowej Zelandii, jednak jest bardzo prawdopodobne, że Netflix w niedługim czasie od premiery, rozszerzy tę pulę również o Amerykę Północną oraz Europę. One Piece pojawi się ma na platformie 12 lipca, a z okazji nadchodzącej premiery Netflix stworzył bardzo fajną sklejkę montażową, ukazującą nam wszystkie odcinki obydwu arc’ów, przedstawione w formie trwającego 60 sekund materiału:

Włączenie do oferty odcinków One Piece’a jest najpewniej związane z ogłoszonym na początku tego roku serialem aktorskim Netflixa, opartym na pirackim uniwersum. Stąd właśnie duże nadzieje na ukazanie się serii w bibliotece znacznie większej ilości krajów. Podobna sytuacja miała miejsce przy okazji filmu aktorskiego Fullmetal Alchemist, z którego premierą do biblioteki, w większości państw, trafiły również obie oryginalne serie anime.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.