ANIME I MANGA NEWS

4. sezon anime Bungo Stray Dogs otrzymał nowy zwiastun. Znamy datę premiery

Trzeci sezon serii Bungo Stray Dogs zakończył swoją emisję w czerwcu 2019 roku. Fani dość długo musieli czekać na kontynuację, jednak została już ostatnia prosta! Czwarty sezon zadebiutuje już za nieco ponad miesiąc i właśnie otrzymał nowy zwiastun!

 

Czwarty sezon anime Bungo Stray Dogs otrzymał nowy zwiastun, wraz z którym pojawiły się nowe informacje na jego temat. Po raz pierwszy usłyszeliśmy bowiem opening nadchodzącej serii, czyli utwór „True Story” autorstwa SCREEN mode. Ujawniono także nowych członków obsady aktorskiej, w tym odtwórcę wyczekiwanej roli Sigmy.

Shouya Chiba jako Sigma

Wspomniany wcześniej zwiastun, możecie obejrzeć poniżej:Przypomnijmy, że premiera czwartego sezonu Bungo Stray Dogs zaplanowana jest na 4 stycznia 2023 roku. Animacją produkcji niezmiennie zajęło się popularne studio BONES.

Mangowy pierwowzór serii, autorstwa Kafki Asagiri’ego i Sango Harukawy, zadebiutował w magazynie Young Ace w grudniu 2012 roku. Kolejne rozdziały tytułu, ukazują się w tym czasopiśmie do dziś.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.