KINO I SERIALE NEWS

4. sezon Stranger Things otrzymał dokładną datę premiery!

Nadeszła chwila, na którą czekali wszyscy fani Stranger Things! Czwarty sezon hitu od Netflixa otrzymał właśnie oficjalną datę premiery, która nadejdzie już za kilka miesięcy! Potwierdzono również, że nadchodzący sezon ukaże się w dwóch częściach. 

 

Od premiery 3. sezonu Stranger Things minęło grubo ponad 2 lata, a data premiery kontynuacji co rusz oddalała się ze względu na problemy spowodowane przez pandemię. W sierpniu zeszłego roku pojawił się jednak nowy teaser, a wraz z nim wiadomość sugerująca nadejście nowych odcinków w I. połowie 2022 roku. Informacja ta potwierdziła się, gdyż właśnie otrzymaliśmy dokładną datę premiery serialu! 

4. sezon Stranger Things wyląduje w bibliotece Netflixa już 27 maja 2022 roku! Dowiedzieliśmy się jednak, że – podobnie jak finałowy sezon Domu z Papieru – zostanie on podzielony na dwie części. Na drugą z nich na szczęście nie będziemy musieli czekać długo, albowiem ukaże się ona już 1 lipca 2022 roku.Przy okazji ogłoszenia, przedstawiciele Netflixa potwierdzili, że nadchodzące odcinki nie będą zwieńczeniem produkcji. Wielki finał historii zobaczymy w 5. sezonie, który oficjalnie powstanie!Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.