GAMING NEWS REAL LIFE

70-latek z Tajwanu gra w Pokémon GO na 64 smartfonach jednocześnie!

O 70 letnim Chen San-yuanie zrobiło się głośno już w roku 2018, kiedy to do sieci trafiły zdjęcia Tajwańczyka grającego w  Pokémon GO, symultanicznie na aż 11 telefonach. Od tamtej pory mężczyzna wciąż powiększał swój mobilny arsenał, na który w tej chwili składają się aż 64 urządzenia!

Widok graczy, którzy na różnego rodzaju eventach oraz rajdach korzystają z dwóch telefonów jednocześnie, nie jest już w żadnym stopniu zaskakujący, a wręcz stał się  całkiem powszechny. Posiadanie dwóch kont daje solowemu graczowi dużą przewagę w praktycznie każdym aspekcie gry, jednak wymaga znacznie większego zaangażowania. Emerytowany mieszkaniec Tajwanu, Chen San-yuan, musi posiadać jego ogromne pokłady, skoro dzień w dzień pokonuje rowerem dziesiątki kilometrów, grając w Pokémon GO na 64 telefonach jednocześnie!

Pana Chena można z pewnością uznać za jednego z bardziej oddanych graczy Pokémon GO na świecie, bowiem same koszty utrzymania imponującej instalacji (prąd, internet) kosztują emeryta ponad 1000$ miesięcznie. Mężczyzna chętnie podejmuje się każdego trybu gry, z wyjątkiem PVP, gdyż jak sam mówi: “Nie chce zmiażdżyć innych swoim doświadczeniem.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: