GAMING NEWS REAL LIFE

88-letnia fanka Animal Crossing dostała konsolę Nintendo Switch dzięki internautom

O babci Audrey zrobiło się głośno jeszcze na początku zeszłego roku, kiedy jej wnuk opublikował na swoim kanale YouTube, film, w którym prawdopodobnie najstarsza fanka Animal Crossing, pokazuje swój save z odsłony serii na 3DS. Pani Audrey grała w Animal Crossing: New Leaf przez prawie 4,000 godzin! Internauci wyszli z inicjatywą zakupienia kobiecie konsoli Nintendo Switch, aby mogła się cieszyć nową częścią tytułu. 

Wspomniany materiał wideo został wyświetlony ponad 11 milionów razy, a w komentarzach szybko pojawił się pomysł założenia akcji crowdfunding’owej, w celu zakupienia dla Pani Audrey, konsoli Nintendo Switch, wraz z grą Animal Crossing: New Horizons. Dołożenie swojej cegiełki w zbiórce szybko zostało zadeklarowane przez wielu komentujących i niedługo później została ona założona przez wnuka kobiety, Paula Hubensa. Zbiórka została stworzona jeszcze w styczniu zeszłego roku, kiedy New Horizons było tytułem wstępnie zapowiedzianym. Teraz po ponad roku, na kanale Paula pojawił się materiał, w którym Pani Audrey, w ramach niespodzianki, dostaje nową konsolę Nintendo wraz z najnowszą odsłoną Animal Crossing. 

Weternaka Animal Crossing nie kryła swojej wdzięczności, jednak jak sama przyznała, nie przestanie grać w poprzednią odsłonę cyklu ponieważ „nie chce zaniedbać swoich kwiatów”. „Jak już nauczę się sterowania, znajdę czas na obydwie” – dodała. Wnuk kobiety już teraz zapowiedział update’y, w których będzie informował jak radzi sobie babcia Audrey, na swojej nowej wyspie. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.