KINO I SERIALE NEWS

Aktorski Avatar: The Last Airbender z ogłoszoną główną obsadą!

Zapowiedziany jakiś czas temu serial aktorski z uniwersum Avatar: The Last Airbender otrzymał ważny update. Poznaliśmy pierwszą czwórkę aktorów, którzy wcielą się w role najbardziej ikonicznych postaci! Produkcja ukaże się na platformie Netflix. 

 

W social mediach Netflixa pojawiło się zdjęcie prezentujące odtwórców głównych ról serialowego Avatara. Producenci serialu postawili na stosunkowo nowe twarze, co jest już niejako tradycją w aktorskich adaptacjach serii animowanych, realizowanych przez amerykańską platformę.

Ujawniona część obsady wcieli się w role Katary (Kiawentiio), Aanga (Gordon Cormier), Sokki (Ian Ousley) oraz Zuko (Dallas Liu).Na razie nie znamy daty premiery omawianej produkcji, jednak plotki mówią, że zdjęcia rozpoczną się już w listopadzie tego roku. Zgodnie z pogłoskami – nagrania miałyby zacząć się w kanadyjskim mieście Vancouver, co zdaje się idealnie pasować do pierwszych lokacji z animowanego pierwowzoru.

Avatar: The Last Airbender w wydaniu live-action adaptować ma wydarzenia znane z oryginału. Powinniśmy więc zobaczyć te same przygody co w wersji animowanej, jednak niewykluczone, że będą one lekko zmodyfikowane. W produkcji serialu nie biorą bowiem udziału główni twórcy uniwersum – Michael Dante DiMartino oraz Bryan Konietzko. Panowie mieli sprzeczne wizje tego jak powinna wyglądać aktorska adaptacja, w efekcie czego rolę showrunnera objął Albert Kim.

Oryginalni twórcy Avatara pracują jednak nad innymi projektami z związanymi ze światem czterech żywiołów. W sierpniu 2020, wraz ze stacja Nickelodeon, założyli Avatar Studios, które w przyszłości ma dostarczyć więcej niż jedną produkcje z popularnego uniwersum.źródło: Variety 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.