ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Aktorski Cowboy Bebop z ujawnionym intrem i ogłoszoną datą premiery!

Już od jakiegoś czasu wiemy o nadejściu aktorskiej produkcji opartej na kultowej serii o kosmicznych łowcach głów. Serialowy Cowboy Bebop posiada już dokładną datę premiery, a podczas wczorajszej prezentacji Netflixa, zobaczyliśmy znajome intro w nowym wydaniu!

 

Zakończone wczoraj wydarzenie Tudum: A Netflix Global Fan Event zdradziło sporo szczegółów na temat produkcji zmierzających do biblioteki Netflixa. Wśród licznych zwiastunów oraz zapowiedzi, organizatorzy przeznaczyli fragment transmisji nadchodzącemu serialowi Cowboy Bebop, gdzie premierowo zaprezentowano intro produkcji.

Twórcy zdecydowali się na niemal dosłowny remake openingu znanego z animowanego pierwowzoru. Nie mogło zabraknąć w nim utworu „Tank” autorstwa Yoko Kanno, która to odpowiadać ma zresztą za ścieżkę dźwiękową całej produkcji. Wyszło całkiem ciekawie, o czym możecie przekonać się poniżej:

Poza samym intrem, potwierdzono również konkretną datę premiery serialu, która planowana jest na 19 listopada 2021 roku. Mimo, że aktorskie adaptacje anime nie mają póki co zbyt dobrej renomy, twórcy zdają się być dosyć pewni sukcesu swojego dzieła. Jeszcze w zeszłym roku miały ruszyć prace nad drugim sezonem, który prawdopodobnie ukaże się niedługo po premierze pierwszego.

Jeśli z jakiegoś powodu nie zapoznaliście się jeszcze z anime Cowboy Bebop, już niedługo pojawi się ku temu bardzo dogodna okazja. Okazało się bowiem, że seria ma w całości trafić na polskiego Netflixa już 21 października. Z pewnością warto rozważyć obejrzenie oryginału przed premierą serialu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.