GAMING KINO I SERIALE NEWS

Aktorski film Minecraft z ustaloną datą premiery

Fani Minecrafta z całego świata doczekali się oficjalnej daty zapowiedzi filmu, który będzie adaptacją popularnej gry wideo! Ekranizacja, o której spekulowano od wielu lat , już „wkrótce” zagości na ekranach kin.

 

W ostatnich latach coraz wyraźniej rysuje się trend tworzenia ekranizacji popularnych marek znanych z branży gier. Po Pokemonach czy Sonicu – a nawet niedawnym The Last of Us, przyszła pora na Minecraft!

Film oparty na niezwykle popularnym sandboxie, który powstaje w studiu Warner Bros., zyskał już swoją oficjalną datę premiery. Produkcja zadebiutuje w kinach 4 kwietnia 2025 roku! Fabuła nie jest jeszcze znana, jednak spodziewamy się, że będzie nawiązywała do podstawowych elementów gry, takich jak budowanie i przetrwanie w otwartym świecie.Jednym z najnowszych doniesień jest fakt, że w produkcji weźmie udział Jason Momoa. Aktor zdradził, że jego dzieci uwielbiają grę i to właśnie one namówiły go, aby zaakceptował ofertę od Warner Bros.

W chwili obecnej nie znamy żadnych większych konkretów na temat omawianej produkcji. Biorąc pod uwagę odległą datę premiery, pierwszego pokaźniejszego zwiastuna doczekamy się zapewne dopiero w przyszłym roku.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.