ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Aktorski One Piece na finałowym zwiastunie!

W chwili pisania tego artykuły jeden pozostała zaledwie doba do premiery wyczekiwanej, aktorskiej adaptacji One Piece. Serial trafi do biblioteki Netflixa już 31 sierpnia, a do sieci trafił właśnie jego finałowy zwiastun!

 

Wypali to czy nie wypali? To pytanie prawdopodobnie zadaje sobie teraz masa fanów pirackiego uniwersum One Piece z całego globu. Do premiery zapowiadanej od lat serialowej adaptacji Netflixa pozostał zaledwie 1 dzień.

Moim skromnym zdaniem, szanse na to, że wyjdzie z tego przyjemny serial są całkiem spore, o czym więcej przeczytacie w jednym z niedawnych artykułów:

Niepopularna opinia: Aktorski One Piece zapowiada się bardzo fajnie!

Wszystko okaże się już 31 sierpnia, kiedy serial oficjalnie zarzuci kotwice w bibliotece Netflix’a. W sieci ukazał się za to finałowy zwiastun serialowego One Piece, który możecie zobaczyć poniżej:Piracka manga Eiichiro Ody wydawana jest nieprzerwanie od lipca 1997 roku. Warto wspomnieć, że w 2015 roku, One Piece pobił rekord Guinnessa dotyczący najliczniej opublikowanego komiksu, wydanego przez pojedynczego autora.

Oparte na serii anime emitowane jest od 20 października 1999 roku i na chwilę obecną liczy sobie grupo ponad 1000 odcinków.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.