ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Aktorski One Piece z potwierdzonym drugim sezonem!

Od premiery aktorskiego One Piece’a minęły nieco ponad dwa tygodnie, a już mamy dobrą wiadomość dla fanów tej produkcji. Potwierdzono powstanie drugiego sezonu, który oficjalnie otrzymał zielone światło od włodarzy Netflixa! 

 

Na oficjalnym X’owym koncie serialowej adaptacji One Piece pojawiła się wiadomość, która od czasu bardzo udanej premiery produkcji zdawała się być formalnością. Oficjalnie potwierdzono, iż Netflix zamówił drugi sezon serialu!

Omawiana wieść pojawiła się w sieci w formie wideo. Przekazał ją zaś nie kto inny jak sam Eiichiro Oda – czyli autor mangi One Piece. Pod koniec filmiku Oda narysował ilustrację – znanego fanom uniwersum – Chopper’a. Jasno sugeruje nam to, że dołączenie bohatera do załogi będzie jednym z wątków najbliższego sezonu.Możemy już chyba jasno powiedzieć, że aktorskiej adaptacji One Piece udało się przełamać klątwę ciążącą na aktorskich adaptacjach. Globalna widownia przyjęła produkcję bardzo ciepło i od czasu premiery pozostaje ona jednym z chętniej oglądanych tytułów na platformie.

Niespełna tydzień temu dowiedzieliśmy się, że scenariusz do 2. sezonu jest już ukończony! W połączeniu z najnowszą informacją, wygląda na to, że prace nad drugim sezonem ruszą pełną parą, gdy tylko zakończy się strajk gildii aktorów SAG-AFTRA.

Jeśli wierzyć ekipie produkcyjnej, drugiego sezonu One Piece możemy spodziewać się już nawet za nieco ponad rok. W praktyce warto się jednak nastawić na czas nieco dłuższy, gdyż – jak dobitnie pokazał nam rok 2020 – różnie to bywa. 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.