ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Aktorski serial Yu Yu Hakusho z ujawnioną datą premiery

Aktorskie adaptacje animangowe nie zawsze bywają kiepskie, o czym przekonaliśmy się niedawno przy okazji premiery serialowego One Piece. Już niebawem dowiemy się czy podobnie będzie w przypadku Yu Yu Hakusho, którego wydanie live-action właśnie otrzymało datę premiery! 

 

Japońska filia Netflixa potwierdziła datę premiery kolejnej produkcji live-action na podstawie mangi. Zapowiedziana jakiś czas temu, aktorska adaptacja Yu Yu Hakusho zadebiutuje w bibliotece Netflixa już 14 grudnia 2023 roku. 

Reżyserem tegoż tytułu jest Sho Tsukikawa, natomiast w rolę protagonisty – Yusuke Urameshi’ego, wcieli się Takumi Kitamura, znany z aktorskiej adaptacji Tokyo Revengers. W sieci nie pojawił się póki co żaden konkretny zwiastun. Samo ogłoszenie wzbogacono jedynie o minimalistyczny teaser, który widzicie poniżej.Fabuła skupia się na 14-letnim Yusuke Urameshim, który umiera po uratowaniu dziecka w wypadku samochodowym. Świat Duchów jest zaskoczony jego śmiercią i daje mu szansę powrotu jako duchowy detektyw, którego głównym zadaniem jest walka ze złem.

Autorem mangi jest Yoshihiro Togashi, którego większość kojarzy zapewne z bycia twórcą Hunter x Hunter. Rozdziały Yu Yu Hakusho ukazywały się na łamach magazynu Weekly Shōnen Jump od 1990 do 1994 roku. Manga doczekała się adaptacji w formie 112-odcinkowego anime od studia Pierrot (1992-1994) oraz dwóch skromniejszych produkcji OVA.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.