GAMING MOBILE NEWS

Aktualizacja Pokemon GO Beyond – Szczegóły związane z 50 poziomem i nie tylko

Pokemon GO już niedługo wkroczy w kompletnie nowy rozdział, wraz z nadchodzącą aktualizacją GO Beyond, która przewidziana jest na 30 listopada 2020 roku. Update przyniesie do gry wiele zmian, jednak najważniejszą z nich jest zdecydowanie, wyczekiwane od dawna, podniesienie maksymalnego poziomu gracza do 50. Poniżej dowiecie się o wszystkich znanych szczegółach podniesienia level cap’a i nie tylko.

 

Wbicie 40 poziomu trenera w Pokemon GO nie należy do zadań prostych i wymaga od gracza bardzo dużo grindu oraz rozsądnego korzystania z Lucky Egg’ów. Jak zapewne się domyślacie, nie inaczej będzie z trudnością zdobycia kolejnych 10 poziomów, które będą wymagały jeszcze więcej niż nabicia odpowiedniej ilości expa. Poza ogromnymi ilościami punktów doświadczenia, wbicie każdego poziomu od 41 do 50, będzie wiązało się z wykonywaniem różnorodnych wyzwań, których ukończenie będzie konieczne do zagwarantowania sobie awansu. Owe zadania będą nie tyle trudne, co czasochłonne i zgodnie z informacjami serwisu Game Rant, zaliczać będą się do nich np.: rzucenie konkretnej ilości Excellent’ów czy wyewoluowanie Eevee w każdą możliwą formę. Weterani, którzy mają miliony punktów XP nadwyżki mogą być pewni, że nie pójdą one na marne, bowiem zgodnie z doniesieniami firmy Niantic, każdy nadprogramowy punkt przejdzie dalej, a gracz, którego punkty zagwarantują mu np. 42 poziom, będzie musiał wykonać jedynie wymagane do awansu wyzwania.Ilość punktów doświadczenia potrzebna do zdobycia 40 poziomu nie zmieni się ani trochę, jednak graczy czeka w tym zakresie sporo ułatwień, w postaci częstszych niż dotychczas eventów, umożliwiających zdobycie dużych ilości XP. Aktualizacja przyniesie również kompletnie nowy rodzaj cukierków Candy XL. Szczegóły poznacie w poniższych wpisach deweloperskich:

“Pokemon GO doczeka się implementacji “Candy XL”. Odblokują one możliwość osiągnięcia większego niż dotychczas CP danego Pokemona oraz będą możliwe do pozyskania na wiele różnych sposobów, w tym z zadań lub wymieniania za nie zwykłych cukierków. Możliwości pojawi się więcej i dowiecie się o nich już niedługo.”

“Bądźcie wyczuleni na eventy czasowe, które ukażą się w grudniu 2020 roku, bowiem wiele z nich umożliwi wam zdobycie dużych ilości punktów XP. Dla graczy wciąż nie posiadających poziomu 40 będzie to wyśmienita okazja, aby zdobyć brakujące punkty doświadczenia, a najbliższą z takich okazji będzie wydarzenia 12 Days of Friendship, które potrwa od 18 do 30 listopada.”Warto wspomnieć, iż już 2 grudnia do gry trafią pierwsze pokemony z regionu Kalos, a wraz z nimi specjalny event czasowy – Special Celebration, który potrwa aż do 8 grudnia. Mobilne pokemony czeka w najbliższych miesiącach sporo innowacji, a więc jeśli w grze nie mieliście już zbyt wiele do roboty, zmieni się to wraz z dniem 30 listopada – kiedy to przypomnijmy raz jeszcze – będzie miała miejsce aktualizacja GO Beyond.

źródło: Game Rant

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: