ANIME I MANGA GAMING NEWS

Among Us otrzyma oficjalną mangową adaptację!

YouTube’owe parodie prezentujące Among Us jako anime, mogą ziścić się już niebawem. Prawdę mówiąc, jesteśmy bardzo blisko wspomnianego rozwoju sytuacji, gdyż gra niebawem otrzyma oficjalne wydanie mangowe! Premiera już w przyszłym miesiącu. 

 

Wygląda na to, że Among Us już niebawem otrzyma iście niespodziewane wydanie! Właśnie okazało się, że mangowa adaptacja popularnej gry studia Innersloth niebawem zadebiutuje na łamach japońskiego magazynu Bessatsu Corocoro.

Pierwszy rozdział amogusowej mangi znajdzie się już w następnym wydaniu czasopisma, które trafi do sprzedaży 4 lutego 2022 roku. Póki co nie ujawniono czego możemy spodziewać się po fabule, jednak raczej nie ma co nastawiać się na fajerwerki.Bessatsu Corocoro jest japońskim czasopismem, którego grupą docelową są przede wszystkim młodsi czytelnicy. Magazyn ten często bierze na warsztat marki związane z grami oraz zabawkami, popularnymi wśród uczniów szkół podstawowych. Obecnie prowadzone są w nim m.in. dwie różne serie o jeżu Sonicu.

Na razie nie wiadomo czy planowane jest wydanie mangi gdziekolwiek poza Japonią. Nie wiadomo również czy będzie to pojedynczy one-shot czy długoterminowy cykl wydawany w rozdziałach. Szczegóły poznamy już niebawem.źródło: Screen Rant ; autor grafiki z miniatury: itssharkbait

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.