GAMING NEWS

Among Us zapowiedziane na konsole Playstation 4 i Playstation 5

Hitowa produkcja minionego roku doczeka się portu na kolejnych urządzeniach! Twórcy Among Us opublikowali oficjalną zapowiedź wersji gry na konsole PS4 oraz PS5. Gra otrzyma ekskluzywną zawartość oraz pełny crossplay. Na razie bez konkretnej daty premiery. 

 

Na oficjalnym koncie Among Us na twitterze pojawił się post, zwiastujący nadejście wyczekiwanych wersji gry na konsole Sony. Nie ujawniono kiedy dokładnie produkcja trafi na PS4 oraz PS5, jednak ma się to wydarzyć jeszcze w tym roku. 

Dodatkowo, użytkownicy wspomnianych platform, otrzymają ekskluzywną zawartość inspirowaną serią Ratchet & Clank. Zaliczają się do niej: unikalny skin, nakrycie głowy oraz pet, które możecie zobaczyć w poniższym poście:Powyższa zapowiedź zdradza, że nadchodzące porty obsługiwać będą międzyplatformowy crossplay. Przypomnijmy, że gra obecnie dostępna jest na PC, Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych. Wersja na konsole Microsoftu nie została jeszcze zapowiedziana, jednak ma ukazać się już niedługo.

Among Us ma za sobą imponujący ubiegły rok, który na pewno nie będzie łatwy do przebicia. Twórcy robią jednak co mogą, wprowadzając do produkcji liczne aktualizacje oraz poszerzając ilość platform, na których jest dostępna. Do gry niedawno trafiła kompletnie nowa mapa, a najbliższy update zwiększy maksymalną ilość graczy w sesji do 15.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.