GAMING NEWS

Animal Crossing: New Horizons – Nowa aktualizacja pozwoli m.in. na backup wyspy oraz pokazy fajerwerków

New Horizons doczeka się drugiej już w tym miesiącu, wakacyjnej aktualizacji, która ponownie ożywi nieco rozgrywkę wyspiarskiego sandboxa. Ten, trafi na konsole Nintendo Switch już 30 lipca i wzbogaci produkcję o wiele nowości, w tym opcję backupu wyspy. 

Official Summer Update Wave 2 jest najprawdopodobniej ostatnią aktualizacją, którą Nintendo przewidziało na tegoroczny okres wakacyjny. Od teraz, gracz będzie mógł wziąć udział w coniedzielnych pokazach fajerwerków oraz – co lepsze – organizować takowe osobiście. Wprowadzona zostanie także nowa bohaterka – Luna, która umożliwi nam zwiedzanie wysp innych użytkowników podczas snu(Nintendo Switch Online wymagane do skorzystania z tej funkcji). Zwiastun nadchodzącej aktualizacji możecie zobaczyć poniżej:

Update umożliwi również tworzenie backupu naszej wyspy oraz przywracania poprzednich stanów gry, które będą na bieżąco zapisywane w chmurze. Ma to na celu zapobiec utracie postępu rozgrywki, choćby w przypadku uszkodzenia konsoli. Nintendo postanowiło również od razu zdradzić kolejną aktualizację, która pojawi się jesienią tego roku i będzie związana z halloween. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.