GAMING NEWS

Animal Crossing – Tarantule od dziś znikną z gry! Zastąpią je skorpiony

Jeśli jako region swojej wyspy w New Horizons wybraliście Półkulę Północną, wraz z dniem dzisiejszym czeka na was dosyć duża zmiana. Wraz z nadejściem dnia 1 maja, od godziny 00:00, tarantule przestaną być dostępne w naszym regionie, a zastąpione zostaną przez skorpiony. 

Wiadomość ta może ucieszyć szczególnie osoby, dla których niespodziewana konfrontacja z tarantulą, nie należała do rzeczy najprzyjemniejszych. Tarantule powrócą do regionu północnego dopiero w listopadzie, natomiast do tego czasu, w ich zastępstwie pojawią się skorpiony. Odwrotna sytuacja ma miejsce w regionie Półkuli Południowej, gdzie właśnie od dziś niektórzy gracze, będą mogli pierwszy raz napotkać 8-nożne, włochate pajęczaki. Oba stworzenia warte są dokładnie tyle samo Bell’sów (8000 normalnie; 12000 u Flicka) oraz praktycznie identyczny jest sposób ich łapania, z tą różnicą, że skorpiony mogą czasami zostać wypłoszone.

Tarantule szybko stały się filarem gospodarki gry, ze względu na swoją wysoką wartość, wynoszącą 8000 Bells’ów za sztukę. Cena ta wzrasta do 12 000 kiedy sprzedajemy pajęczaki pojawiającemu się na wyspie od święta, Flick’owi(NPC, który kupuje wszystkie owady za 150% ceny). Jeszcze kilka dni temu, tarantule były mocno wykorzystywane do szybkiego wzbogacenia się z pomocą exploitu, wymuszającego ich pojawianie się. Ten został uniemożliwiony w ostatniej aktualizacji ponieważ mocno zmniejszona została częstotliwość ich spawn’u.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.