ANIME I MANGA NEWS

Anime Baki Hanma z zapowiedzianym drugim sezonem

[AKTUALIZACJA – 08.2023] – 

Baki Hanma sezon 2 część 2 – kiedy premiera nowych odcinków na Netflixie?


Do biblioteki Netflixa zmierza kolejne anime z uniwersum autorstwa Keisuke Itagaki’ego. Oficjalnie zapowiedziano nadejście drugiego sezonu serii Baki Hanma, który przedstawi widzom kompletnie nowego wojownika. Data premiery na razie nie znana. 

 

Przedstawiciele Netflixa oficjalnie zapowiedzieli drugi sezon serii Baki Hanma, którego prequel zawitał w serwisie we wrześniu 2021 roku. Nadchodząca kontynuacja adaptować będzie mangę Hanma Baki – The Son of Ogre, autorstwa Keisuke Itagaki’ego. Nowe odcinki skupią się na walce Baki’ego z nowym, prymitywnym przeciwnikiem o imieniu Pickle.

Seria póki co nie posiada wyznaczonej daty premiery, jednak możemy spodziewać się, że zadebiutuje jeszcze w 2022 roku. Nadchodzące anime jest trzecią serią z uniwersum Baki’ego, którą trafi na Netflixa. Pierwsze – The Baki: Dai Raitaisai-hen miało swój globalny debiut na amerykańskiej platformie w czerwcu 2020 roku. Grubo ponad rok później – we wrześniu 2021 roku – doczekaliśmy się premiery 12 odcinków Baki Hanma, czyli bezpośredniego prequela nadchodzącej serii.

Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów na temat nadchodzącej serii. Na pewno dowiemy się czegoś więcej już niebawem!źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.