ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Anime Beastars z zapowiedzianym 3. sezonem!

Drugi sezon Beastars wylądował na polskim Netflixie niecały tydzień temu, jednak już teraz zapowiedziana została kontynuacja. Nadejście trzeciego sezonu adaptacji mangi od Paru Itagaki zostało oficjalnie potwierdzone przez studio Orange! 

 

Przedstawiciele studia Orange – odpowiedzialnego za animacje obydwu dotychczasowych sezonów Beastarspotwierdzili nadejście odcinkowej kontynuacji serii! Na oficjalnym koncie na twitterze firmy pojawił się post zdradzający, iż ruszyły pracę nad ekranizacją kolejnego arc’u!

Informację potwierdziła również sama autorka serii, Paru Itagaki, która podziękowała studiu Orange za dalszą pracę nad ekranizacją jej dzieła.Na razie nie przybliżono potencjalnego okresu premiery, jednak niewykluczone, że trochę na nią poczekamy. Warto pamiętać, że drugi sezon serii zadebiutował na polskim Netflixie dopiero 15 lipca, czyli ponad pół roku po premierze w japońskiej telewizji. Sytuacja będzie się miała zapewne podobnie również w przypadku nadchodzącego sezonu, a więc fani powinni uzbroić się w cierpliwość.

Pierwszy rozdział Beastars ukazał się na łamach magazynu Weekly Shonen Champion we wrześniu 2016 roku. Ostatni rozdział trafił do czytelników 8 października 2020 roku, a sama manga zamknęła się w 22 tomach.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: