ANIME I MANGA NEWS

Anime Bleach: Thousand-Year Blood War z ogłoszoną dokładną datą premiery!

Od dłuższego czasu mówiło się, że seria Bleach: Thousand-Year Blood War najprawdopodobniej doczeka się premiery w październiku 2022 roku. Mamy dla was bardzo dobrą wiadomość, gdyż mamy już oficjalne potwierdzenie. Wyczekiwana seria otrzymała dokładną datę premiery!

 

Nadszedł moment, na który dosłownie od lat czekała cała masa fanów Bleach’a! Kontynuacja serii, adaptująca wątek Tysiącletniej Wojny, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ukaże się w październiku 2022 – i co więcej – znamy już dokładną datę. Premierowy odcinek ukaże się 10 października 2022 roku! 

Japońska emisja serii będzie miała miejsce o północy, co ma związek z wcześniejszymi zapowiedziami twórców. Nowy Bleach od studia Pierrot nie będzie bowiem cenzurowany i podobno czeka nas w nim wiele brutalnych momentów.

Przy okazji poznaliśmy również opening oraz ending produkcji, którymi są kolejno „Scar” – Tatsuya Kitani oraz „Saihate” – SennaRin.Jak dowiedzieliśmy się jakiś czas temu, Bleach: Thousand-Year Blood War ma być dostępny na platformie Disney+. Biorąc pod uwagę niedawną premierę usługi w Polsce – brzmi to całkiem dobrze, jednak możliwe, że nie będzie aż tak kolorowo.

Z bieżących informacji dowiadujemy się, że kolejne odcinki najprawdopodobniej nie będą ukazywać się w Disney+ równolegle z ich telewizyjną premierą. Dostalibyśmy wówczas zrzut większej ilości odcinków na raz, na który fani chcący legalnie obejrzeć tytuł, będą zmuszeni czekać przez wiele kolejnych miesięcy. Disney+ wciąż nie powiedziało ostatniego zdania w sprawie formatu premiery serii, a więc pozostaje nam trzymać kciuki za regularną emisję.

Przypomnijmy, że kontynuacja serii od Tite Kubo obejmie wszystko od 55. rozdziału do samego końca mangi. Planowana ilość odcinków na razie pozostaje nieznana.4 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.