ANIME I MANGA NEWS

Anime Chainsaw Man otrzymało nieoficjalny termin premiery!

W końcu poznaliśmy prawdopodobny termin emisji jednej z najbardziej wyczekiwanych adaptacji ostatnich lat! Seria Chainsaw Man, adaptująca mangę Tatsuki’ego Fujimoto o tym samym tytule, zadebiutuje już tej jesieni! Za animację odpowiadać będzie popularne studio MAPPA.

 

O planowanym powstaniu ekranizacji mangi Chainsaw Man autorstwa Tatsuki’ego Fujimoto po raz pierwszy usłyszeliśmy w grudniu 2020 roku. Niemal równy rok później dowiedzieliśmy się, że seria rozpocznie swoją emisję w 2022 roku, a teraz… możliwe, że wiemy już nawet w którym miesiącu! 

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, pierwszy odcinek animowanego Chainsaw Man’a zobaczymy już w październiku 2022 roku! Nowy zwiastun powinien ukazać się już niebawem, jednak – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – możecie zapoznać się z tym udostępnionym kilka miesięcy temu:Manga Chainsaw Man już teraz – czyli na długo przed premierą ekranizacji – może pochwalić się ponad 12 milionami kopii w obiegu. Liczba ta może drastycznie wzrosnąć od momentu emisji pierwszych kilku odcinków, a samą serię może wówczas czekać podobny los co Jujutsu Kaisen czy Demon Slayer’a.

Czytelnicy mangi z pewnością domyślają się, że animowany Chainsaw Man będzie czymś, co mocno zaznaczy swoją obecność na rynku. Przekonuje o tym również sama obsada twórców, która spokojnie mogłaby posłużyć za zestawienie ALL STARS japońskiej branży rozrywkowej:

  • Reżyseria: Ryū Nakayama (Jujutsu Kaisen, Black Clover)
  • Scenariusz: Hiroshi Seko (Attack on Titan The Final Season, Ajin)
  • Projekt postaci: Kazutaka Sugiyama (Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation)
  • Projekt demonów: Kiyotaka Oshiyama (DEVILMAN crybaby, Space Dandy)
  • Akcja: Tatsuya Yoshihara (Black Clover, Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls)
  • Reżyseria techniczna: Makoto Nakazono (DARLING in the FRANXX, Little Witch Academia)
  • Reżyseria artystyczna: Yūsuke Takeda (Vinland Saga, Eden of the East)
  • Muzyka: kensuke ushio (DEVILMAN crybaby, A Silent Voice, Japan Sinks: 2020)
  • Studio: MAPPA (Attack on Titan The Final Season, Jujutsu Kaisen)2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.