ANIME I MANGA NEWS

Anime Demon Slayer powróci jeszcze w tym roku!

Zeszły rok był dla serii autorstwa Koyoharu Gotouge wręcz niebywały i tyczy się to zarówno świetnej sprzedaży mangi, jak i kosmicznych sukcesów filmu pełnometrażowego. Okazuje się, że rok 2021 może wcale nie być gorszy, bowiem jeszcze w jego trakcie nadejść ma wyczekiwana od dawna kontynuacja anime! 

 

Chwilę temu, podczas wydarzenia Kimetsu-Sai Online: Anime 2nd Anniversary Festival zapowiedziana została oficjalna kontynuacja animowanego Demon Slayera, a dokładniej mówiąc ekranizacja arcu Entertainment District, toczącego się po wydarzeniach z niedawnego filmu pełnometrażowego.

Seria nosić będzie nazwę Kimetsu no Yaiba: Yūkaku-hen i odpowiadać za nią będzie oczywiście studio ufotable. Reżyserią oraz projektem postaci, jak dotychczas, zajmą się Haruo Sotozaki oraz Akira Matsushima.

Premiera odbyć ma się jeszcze w 2021 roku!Oficjalny plakat promujący Kimetsu no Yaiba: Yūkaku-hen (Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc)

Manga Kimetsu no Yaiba wydawana była na łamach magazynu Weekly Shonen Jump od lutego 2016 do maja 2020 roku. Całość zakończona została w 23 tomach(ostatni wydany w grudniu zeszłego roku), z których wszystkie sprzedały się w łącznej ilości przekraczającej 102 miliony egzemplarzy. 

Pierwsza seria animowanej adaptacji zadebiutowała w kwietniu 2019 roku.źródło: Anime News Network

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.