ANIME I MANGA GAMING NEWS

Anime Devil May Cry na pierwszym teaserze!

Netflix odsłonił karty na temat wyczekiwanego anime na podstawie cyklu Devil May Cry! W sieci pojawił się premierowy zwiastun serii, która ukaże się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Planowanych jest kilka sezonów! 

 

Podczas środowego wydarzenia Drop 01 dostaliśmy potężną aktualizację związaną z nadchodzącym anime Devil May Cry. Odcinkowa adaptacja cyklu firmy Capcom otrzymała pierwszy, niestety niezbyt długi zwiastun, na którym po raz pierwszy podejrzeć możemy wizualną warstwę produkcji.

Planowaną datę premiery poznamy już niedługo. Tytuł rzecz jasna zadebiutuje na Netflixie, zaś sam jego zwiastun możecie zobaczyć tutaj:Za produkcję anime Devil May Cry odpowiedzialni są Adi Shankar (Castlevania) oraz Alex Larsen (Yasuke). Dowiedzieliśmy się również, że pierwszy sezon ma zamknąć się w 8 odcinkach, które skupią się na bohaterach takich jak Dante, Vergil czy Lady.

Cykl Devil May Cry ma już na koncie jedną adaptację anime. Mowa o 12-odcinkowej serii wydanej w 2007 roku przez studio Madhouse. W odróżnieniu do niej – nadchodzące anime DMC najprawdopodobniej rozciągnie się na więcej niż jeden sezon. Przy omawianej zapowiedzi, twórcy wspomnieli bowiem o „kilku planowanych sezonach”!Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.