ANIME I MANGA GAMING NEWS

Anime Fire Force z zapowiedzianym 3. sezonem oraz oficjalną grą!

Pod koniec zeszłego miesiąca informowaliśmy o tym, że odcinkowa kontynuacja Fire Force otrzyma oficjalną zapowiedź już bardzo niedługo. Chwila ta nadeszła właśnie teraz, gdyż właśnie ogłoszono nadejście 3. sezonu serii i nie tylko! 

 

Na oficjalnej stronie serii Fire Force ni stąd ni zowąd pojawiła się wyczekiwana zapowiedź 3. sezonu anime! Choć sama ta informacja jest z pewnością pozytywna, niestety nie została ona wzbogacona o żadne dodatkowe szczegóły. Na ten moment wciąż nie poznaliśmy więc daty premiery serii, jednak dowiedzieliśmy się czegoś zupełnie innego!

Równolegle z zapowiedzią kontynuacji serii otrzymaliśmy jeszcze jedną zapowiedź, dotyczącą oficjalnej gry wideo! Ta nosi tytuł Fire Force: Enbu no Shо̄ i choć  – podobnie jak w przypadku anime – nie dostaliśmy żadnych konkretów, ma ona zadebiutować w niedalekiej przyszłości.

Bardzo możliwe, że już niebawem zobaczymy zarówno zwiastun gry jak i 3. sezonu anime. Emisja drugiego sezonu Fire Force zakończyła się 12 grudnia 2020 roku, wraz z premierą 48. odcinka. 

Manga Atsushiego Ookubo zadebiutowała 23 września 2015 roku na łamach magazynu Weekly Shōnen Magazine. Ostatni rozdział ukazał się 22 lutego 2022 roku, a manga na dzień dzisiejszy posiada niemal 18 milionów kopii w obiegu. Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.