ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Anime Fullmetal Alchemist otrzyma wydanie Blu-Ray

Oryginalny Fullmetal Alchemist z 2003 roku to anime, którego popularność nie gaśnie po dziś dzień. Przygodę Edwarda i Alphonse’a Elric można od jakiegoś już czasu obejrzeć na Netflixie, natomiast już niedługo, fani będą mogli zakupić wydanie, które z pewnością urozmaici domową bibliotekę filmów. 

Brytyjska firma dystrybucyjna Anime Unlimited(All the Anime), ogłosiła właśnie nadchodzące już niebawem, dwuczęściowe wydanie Stalowego Alchemika na Blu-Ray. Pierwsza część adaptacji mangi autorstwa Pani Hiromu Arakawy, ukaże się już 15 czerwca i będzie zawierać odcinki 1-27, wraz z komentarzami do odcinków 19-25 oraz obwolutę na obydwa pudełka z płytą . Na drugie wydanie, chętnym na zakup przyjdzie czekać do 20 lipca, a będzie ono zawierać wszystkie pozostałe odcinki (28-51), 36-stronicowy artbook oraz materiały dodatkowe w postaci ekskluzywnych nagrań.

Blu-Ray’owe wydanie Fullmetal Alchemist można już teraz zakupić  w preorderze na oficjalnej stronie dystrybutora, a co więcej warto to zrobić do 19 maja ponieważ po tym dniu, obecna cena 34,99£ (około 180 złotych) ma na stałe zostać zmieniona na 59,99£ (ponad 300 złotych!). Wydanie jest oznaczone jako edycja kolekcjonerska, a więc jego nakład najprawdopodobniej będzie dość ograniczony.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.