ANIME I MANGA NEWS PLOTKA

Anime Hunter x Hunter może powrócić już niedługo!

W sierpniu zeszłego roku informowaliśmy o wyjątkowym rekordzie, pobitym przez mangę Hunter x Hunter. Nie jest on niestety pozytywny, bowiem dotyczy najdłuższej przerwy wydawniczej w historii branży, co odbija się również na wstrzymanej lata temu serii anime. Ta stoi w miejscu od września 2014 roku, jednak możliwe…  że do czasu! 

 

Wznowienie animowanej adaptacji mangi Yoshihiro Togashiego, wiele osób datowało na zeszły rok i wciąż istnieje możliwość, że nie stało się tak ze względu na pandemię. Najnowsze doniesienia pokazują, że mogło w tym być ziarenko prawdy, a ich źródłem są aktorki głosowe grające Gona i Killue.

Panie Mariya Ise (Killua) oraz Megumi Han (Gon) wyznały, iż obie zostały zaangażowane do owianego tajemnicą, wspólnego projektu, jednak „na razie nie mogą zdradzić więcej szczegółów”.Tłumaczenie: Miałam dzisiaj nagrania i bardzo cieszę się, że mogłam spotkać moją partnerkę! Wracam właśnie do domu, chciałabym jak najszybciej powiedzieć wam o co chodzi, ale na razie nie mogę (Co to będzie! Co to będzie!)

Tłumaczenie: Spotkałam dzisiaj swoją partnerkę. Ona również wstawiła tweeta. Obie bierzemy udział w tym samym projekcie. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła zdradzić więcej.

Wyżej opisana sytuacja daje niemałe szanse na powrót anime Hunter x Hunter, a subiektywnie oceniłbym je wręcz na bardzo wysokie. Intrygujący wydaje się już samo to, iż obie Panie zaangażowane zostały w jeden i ten sam projekt, jednak moją szczególną uwagę zwrócił obrazek udostępniony w poście Mariyi Ise: 

Mimo, że rozdzielczość grafiki pozostawia wiele do życzenia to wciąż można spróbować dedukcji na podstawie samej palety barw. Jest to tylko moje osobiste zdanie, ale wydaje mi się, że na powyższym obrazku mogą znajdować się Gon (po prawej) oraz Killua (po lewej), na co najbardziej nakierowuje ciemna plama w prawym górnym rogu (włosy Gona?) oraz prawy dolny róg, który idealnie pasuje na charakterystyczny kombinezon głównego bohatera.

Lewa strona obrazka zdominowana jest natomiast przez błękity oraz biele – czyli kolory charakterystyczne dla Killui – co jeszcze bardziej zwiększa szansę na trafność mojej skromnej teorii.

Jak jest naprawdę – przekonamy się zapewne już w niedługim czasie. Tymczasem zapraszam na wzięcie udziału w teście wiedzy z Hunter x Hunter, który sprawdzi czy jesteście gotowi na wyczekiwane od lat wznowienie serii.źródło: Daily Dose of Anime ; podziękowania dla Rurka za cynk

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: