ANIME I MANGA NEWS

Anime Komi Can’t Communicate otrzyma drugi sezon!

Wyczekiwana ekranizacja mangi Komi Can’t Communicate zadebiutowała na Netflixie w październiku tego roku. Okazuje się, że na drugi sezon nie będziemy długo czekać, albowiem właśnie otrzymał on oficjalną zapowiedź! Premiera już tej wiosny. 

 

Na oficjalnym koncie serii Komi Can’t Communicate na Twitterze pojawiła się zapowiedź drugiego sezonu! Ekranizacja mangi autorstwa Tomohito Ody otrzyma oficjalną kontynuacje już tej wiosny, a dokładnie w kwietniu 2022 roku. 

Potwierdzono również, że nadchodzące odcinki trafią na Netflixa, co stanie się z lekkim opóźnieniem względem premiery telewizyjnej. Na razie nie ujawniono żadnych dodatkowych szczegółów, jednak mają się one pojawić w ciągu najbliższych miesięcy.Ostatni, 12. epizod pierwszego sezonu, został wyemitowany na kanale TV Tokyo w ubiegły czwartek. Drugi sezon najprawdopodobniej zamknie się w podobnej ilości odcinków. 

Mangowy pierwowzór Komi Can’t Communicate zadebiutował na łamach Weekly Shonen Sunday w maju 2016 roku, gdzie kolejne rozdziały ukazują się do dziś. Ekranizacja dzieła Tomohito Ody była najbardziej wyczekiwaną mangową adaptacją ubiegłego roku, według ankiety Anime Japan 2020.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: