ANIME I MANGA NEWS

Anime Komi Can’t Communicate z potwierdzoną datą premiery!

Pod koniec marca zeszłego roku odbyła się ankieta Anime Japan 2020, podczas której wyłonione zostały najbardziej wyczekiwane adaptacje mang. Kilka pozycji z topowej dziesiątki już powstało bądź jest w trakcie realizacji, jednak teraz przyszła pora na lidera wspomnianego zestawienia. Anime Komi Can’t Communicate otrzymało oficjalną zapowiedź! 

 

Manga Komi Can’t Communicate otrzymała oficjalną zapowiedź adaptacji w formie anime! Za produkcje serii odpowiedzialne będzie studio OLM, czyli twórcy znani m.in. z oryginalnego anime Pokemon z 1997 roku. Poznaliśmy również aktorów głosowych grających główne role:

  • Shouko Komi – Aoi Koga (znana m.in. z roli Kaguyi w Kaguya-sama wa Kokurasetai)
  • Hitohito Tadano – Gakuto Kajiwara (znany m.in. z roli Asty w Black Clover)
  • Najimi Osana – Rie Murakawa (znana m.in. z roli Ram z serii Re:Zero)

Opis fabuły dla niewtajemniczonych:

Piękna i mocno introwertyczna Komi ma spory problem z nawiązywaniem jakiegokolwiek kontaktu z innymi ludźmi. Komunikacyjne problemy dziewczyny zauważa Hitohito Tadano, który zaczyna uczyć ją tajników zachowań socjalnych. (Viz Media).

Anime Komi Can’t Communicate zadebiutować ma już w październiku 2021 roku. Produkcja otrzymała swój pierwszy zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej:Wpływ animowanych adaptacji na popularność mangi jest ostatnio większy niż kiedykolwiek, co widać po tytułach takich jak Jujutsu Kaisen czy Tokyo Revengers. Istnieje bardzo duża szansa, że sprzedaż tomów Komi Can’t Communicate, już za kilka miesięcy – a dokładniej od premiery anime – może poszybować mocno w górę.

O tym o jakiej skali wzrostu mówimy zadecyduje przede wszystkim jakość wykonania adaptacji, jednak patrząc na zwiastun i obsadę, fani raczej nie mają powodów do obaw.źródło: Anime Corner

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.