ANIME I MANGA NEWS

Anime Mushoku Tensei z zapowiedzianym drugim sezonem!

Pierwszy sezon anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation dobiegł końca w grudniu 2021 roku. Seria powróci z nowymi odcinkami w niedalekiej przyszłości, gdyż właśnie potwierdzono nadejście jej 2. sezonu! 

 

Animowana adaptacja light novel autorstwa Rifujin na Magonote okazała się niemałym hitem. Pierwszy sezon serii emitowano od stycznia do grudnia 2021 roku i w tym czasie zdobyła ona masę fanów, którzy w większości ocenili ją bardziej niż pozytywnie. Kontynuacja anime wydawała się być formalnością, jednak nie potwierdzano jej aż do… teraz! 

Oficjalnie zapowiedziano drugi sezon serii Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation! W sieci pojawiła się póki co jedynie grafika promująca kontynuację, która na razie nie posiada nawet przybliżonej daty premiery. Tę najprawdopodobniej poznamy w ciągu kilku najbliższych miesięcy.Fabuła Mushoku Tensei skupia się wokół 34-letniego mężczyzny, wiodącego nieszczęśliwe życie. Po śmierci, odradza się on w świecie fantasy, gdzie żyje pod imieniem Rudeus Greyrat, zachowując swoje dotychczasowe wspomnienia. Bohater wyrusza w pełną przygód podróż, podczas której poznaje wiele interesujących osobistości.

Seria light novel stanowiąca pierwowzór anime oryginalnie zadebiutowała jako web novel opublikowane w serwisie Shōsetsuka ni Narō w 2012 roku. Uniwersum  cieszyło się na tyle dużym zainteresowaniem, że rok później ogłoszono fizyczny druk wydany pod szyldem Media Factory. Cykl ukazuje po dziś dzień, a sama seria ma już na koncie liczne wydania mangowe, anime, a nawet grę mobilną.źródło: IGN Polska 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.