ANIME I MANGA NEWS

Anime One Piece oficjalnie wstrzymane przez COVID-19

W miniony czwartek, aktorka głosowa udzielająca głosu Luffy’emu, Pani Mayumi Tanaka, napisała na swoim blogu niepotwierdzoną jeszcze informację o tym, że Toei Animation zamierza do odwołania wstrzymać realizacje dalszych odcinków serii, po wyemitowaniu 932. odcinka w dniu 26 kwietnia. Dzisiaj, studio oficjalnie ogłosiło wstrzymanie serii, jednak stanie się to już od teraz… 

Na oficjalnej stronie studia Toei Animation, a dokładniej na podstronie dotyczącej One Piece’a, pojawił się specjalny komunikat informujący o wstrzymaniu anime w trybie natychmiastowym, w związku z szerzącą się pandemią koronawirusa. 930. odcinek, który miał być wyemitowany 26 kwietnia, zostanie przesunięty na termin nieokreślony, a zamiast niego odbędzie się ponowna emisja odcinka 892, czyli pierwszego epizodu z Wano Arc.

Data powrotu bieżących odcinków serii, póki co pozostaje nieznana. Biorąc pod uwagę wcześniejsze informacje udzielone przez Panią Mayumi, Toei posiada ukończone trzy najbliższe odcinki (930,931,932), a więc po ich wyemitowaniu, pierwszy raz w  prawie 21-letniej historii anime, czekać nas będzie najprawdopodobniej długa przerwa, która może potrwać aż do kompletnego zażegnania obecnej sytuacji z pandemią. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.