ANIME I MANGA NEWS

Anime One Piece wraca do emisji jeszcze w tym miesiącu!

Plotki okazały się być prawdziwe, a nieoficjalna informacja o dacie premiery sprzed kilku dni została potwierdzona. Po blisko 2-miesięcznej przerwie emisyjnej, która nastąpiła po wydaniu 929 odcinka, One Piece wznawia swoją cotygodniową regularność. Załogę Luffy’ego zobaczymy jeszcze w tym miesiącu! 

Emisja One Piece’a, podobnie jak wielu innych anime, została przerwana ze względu na pandemię koronawirusa, która mocno namieszała w całej branży japońskich animacji. Głównym powodem było bezpieczeństwo ekipy produkcyjnej, która jakiś czas temu, przy zachowaniu odpowiedniego bezpieczeństwa, powróciła do regularnych prac nad serią. Emisja One Piece zostanie wznowiona już 28 czerwca, o czym poinformowano na oficjalnym Twitterze Toei Animation! 

Tego samego dnia powróci również seria Digimon Adventures, której emisja została wstrzymana z tego samego powodu. Decyzja o wznowieniu obydwu serii najpewniej oznacza, iż obie ekipy produkcyjne będą już w stanie zachować ciągłość wydawniczą, a więc kolejne odcinki powinny pojawiać się, tak jak przedtem, w tygodniowych interwałach. Kaizoku Ou ni, ore wa naru!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: