ANIME I MANGA NEWS

Anime Record of Ragnarok otrzyma drugi sezon w 2023 roku

Nadejście kontynuacji serii Record of Ragnarok potwierdzono jeszcze w sierpniu 2021 roku. Od tamtej pory twórcy nie aktualizowali fanów w sprawie potencjalnego terminu premiery, a przynajmniej aż do teraz. Drugi sezon anime oficjalnie zadebiutuje w 2023 roku!

 

Firma Warner Bros. Japan podzieliła się nowinkami związanymi z drugim sezonem serii Record of Ragnarok. Choć wciąż nie ujawniono dokładnej daty premiery, dowiedzieliśmy się, że kontynuacja anime zadebiutuje gdzieś w 2023 roku. Konkretniejsze informacje na temat serii mamy poznać już tego lipca, podczas eventu Anime Expo.

Potwierdzono również, że drugi sezon – tak samo jak poprzedni – w całości ukaże się na Netflixie, gdzie będzie miał on ekskluzywną premierę. Poniżej możecie zobaczyć najnowszą grafikę promującą:Opis Fabuły:

Każdego tysiąclecia wszyscy Bogowie biorą udział w naradzie mającej przesądzić o dalszej egzystencji ludzkości. Niemal wszyscy są zgodni w tym, że rasa ludzka zasługuje na definitywny koniec, jednak jedna z 13 Walkirii – Brunhilda, wychodzi ze znacznie ciekawszą propozycją. Nordycka bogini proponuje zorganizowanie ostatecznej potyczki pomiędzy Bogami oraz ludźmi, znanej jako „Ragnarok”. W efekcie, najpotężniejsi przedstawiciele ludzkości zmierzą się w serii 13 pojedynków z 13 różnymi Bogami. Zwycięzcą starcia będzie strona, która wygra więcej walk. 

Manga Record of Ragnarok zadebiutowała w 25 listopada 2017 roku, na łamach magazynu Monthly Comic Zenon. Jej autorami są Shinya Umemura, Takumi Fukui oraz Ajichika (ilustracje), których dzieło obecnie mieści się w 14 tomach zbiorczych.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.