ANIME I MANGA NEWS

Anime Record of Ragnarok otrzyma drugi sezon!

Niedługo po premierze pierwszego sezonu serii Record of Ragnarok, otrzymujemy informacje o nadejściu oficjalnej kontynuacji! Drugi sezon został właśnie potwierdzony przez twórców i zaprezentuje nam kolejne pojedynki decydujące o losie ludzkości!

 

Na oficjalnej stronie serii Record of Ragnarok opublikowany został wpis potwierdzający nadejście 2. sezonu anime! Na razie nie ujawniono żadnej konkretnej daty premiery, jednak kolejne odcinki prawdopodobnie zobaczymy gdzieś w 2022 roku.

Z okazji potwierdzenia emisji pierwszego i drugiego sezonu, w sieci pojawiła się specjalna ilustracja narysowana przez projektanta postaci – Masakiego Sato.Pierwszy sezon serii rozpocznie swoją japońską emisję dopiero 1 października 2021 roku, jednak już teraz dostępny jest w całości na Netflxie. Podobny los najprawdopodobniej czeka też kontynuacje, która również powinna ukazać się z wyprzedzeniem na amerykańskiej platformie.

Opis Fabuły:

Każdego tysiąclecia wszyscy Bogowie biorą udział w naradzie mającej przesądzić o dalszej egzystencji ludzkości. Niemal wszyscy są zgodni w tym, że rasa ludzka zasługuje na definitywny koniec, jednak jedna z 13 Walkirii – Brunhilda, wychodzi ze znacznie ciekawszą propozycją. Nordycka bogini proponuje zorganizowanie ostatecznej potyczki pomiędzy Bogami oraz ludźmi, znanej jako „Ragnarok”. W efekcie, najpotężniejsi przedstawiciele ludzkości zmierzą się w serii 13 pojedynków z 13 różnymi Bogami. Zwycięzcą starcia będzie strona, która wygra więcej walk. 

Manga Record of Ragnarok zadebiutowała w 25 listopada 2017 roku, na łamach magazynu Monthly Comic Zenon. Jej autorami są Shinya Umemura, Takumi Fukui oraz Ajichika (ilustracje), których dzieło obecnie mieści się w 11 tomach zbiorczych.źródło: Anime News Network 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.