ANIME I MANGA NEWS

Anime Solo Leveling oficjalnie zapowiedziane! Jest pierwszy zwiastun

Tej zapowiedzi spodziewał się każdy, jednak nikt nie wiedział kiedy nadejdzie. Koreańska manhwa Solo Leveling oficjalnie otrzyma własną serię anime! Premiera tytułu nastąpi gdzieś w 2023 roku! 

 

Na adaptacje Solo Leveling czekało mnóstwo fanów, co udowadnia choćby 6. miejsca na liście najbardziej wyczekiwanych ekranizacji mang 2022 roku. Marzenia fanów tytułu wyczekujących jego wersji anime ziściły się podczas Anime Expo 2022, gdzie potwierdzono nadejście odcinkowej adaptacji! 

Za animacje produkcji odpowiedzialne będzie studio A-1 Pictures. Autorem muzyki – co może ucieszyć wielu z was – będzie natomiast Hiroyuki Sawano, którego kompozycje możemy usłyszeć m.in. w serii Attack on Titan.

Premiera serii przewidziana jest na 2023 rok, a poniżej możecie zobaczyć jej pierwszy zwiastun:Fabuła: Na ziemi pojawia się coraz więcej portali, stanowiących przejście dla demonów. Poszczególni ludzie znajdują w sobie nadprzyrodzone siły do walki z bestiami, a jednym z nich jest Jin-Woo Sung. Główny bohater zaczyna z niemalże zerowym poziomem swojej mocy. Z czasem okazuje się jednak, że ma szansę stać się najsilniejszym wojownikiem.

Autorami Solo Leveling są Chugong (fabuła) oraz Dudu (ilustracje). Tytuł zaczął ukazywać się na łamach cyfrowej platformy KakaoPage w lipcu 2016 roku, gdzie od tamtego czasu zgromadził ponad 2,4 miliona aktywnych czytelników. Ostatni, 179. rozdział ukazał się 30 grudnia 2021 roku.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.