ANIME I MANGA NEWS

Anime Solo Leveling na pierwszym zwiastunie. Znamy datę premiery!

Jedna z najbardziej wyczekiwanych serii 2024 właśnie otrzymała sporą aktualizację! Do sieci trafił pierwszy pełnoprawny zwiastun animowanej adaptacji manhwy Solo Leveling. Co jeszcze lepsze – data premiery zaplanowana jest już na początek 2024 roku!

 

Anime Solo Leveling ma szansę być jednym z największych hitów nadchodzącego roku, o czym wspominaliśmy w zestawieniu serii mogących zdominować 2024 rok. Podczas trwającego właśnie eventu Aniplex Online Fest 2023, produkcja ta otrzymała sporą aktualizację!

Do sieci trafił pierwszy, ponad dwuminutowy zwiastun anime, przy którego okazji poznaliśmy również datę premiery. Solo Leveling oficjalnie zadebiutuje w styczniu 2024 roku! Wspomniany zwiastun możecie natomiast zobaczyć poniżej:Za animację produkcji odpowiedzialne będzie studio A-1 Pictures. Autorem muzyki – co może ucieszyć wielu z was – będzie natomiast Hiroyuki Sawano(!), którego kompozycje możemy usłyszeć m.in. w serii Attack on Titan.

Fabuła rysuje się natomiast następująco: Na ziemi pojawia się coraz więcej portali, które stanowią przejście dla demonów. Poszczególni ludzie znajdują w sobie nadprzyrodzone siły do walki z bestiami, a jednym z nich jest Jin-Woo Sung. Główny bohater zaczyna z niemalże zerowym poziomem swojej mocy. Z czasem okazuje się jednak, że ma on szansę stać się najsilniejszym wojownikiem.

Autorami oryginalnej manhwy Solo Leveling są Chugong (fabuła) oraz Dubu (ilustracje). Niestety, drugi z wymienionych twórców nie doczeka się ujrzenia adaptacji uniwersum, które współtworzył.

Seong-rak Jang, znany również jako Dubu zmarł w lipcu 2022 roku w wieku 37 lat. Artysta cierpiał na nigdy nieujawnioną publicznie, przewlekłą chorobę. Bezpośrednim powodem jego śmierci był krwotok mózgu wywołany tą chorobą.2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.