ANIME I MANGA NEWS

Anime SPY×FAMILY najprawdopodobniej zobaczymy już w 2022 roku!

Od jakiegoś już czasu krążą liczne pogłoski o nadejściu animowanej adaptacji mangi SPY x FAMILY. Do tej pory nie działo się w tym temacie nic konkretniejszego, jednak być może otrzymaliśmy właśnie pierwszą realną wzmiankę o potencjalnej premierze anime!

 

W wywiadzie, który 10 czerwca został opublikowany na stronie magazynu FRaU, padła interesująca informacja dotycząca anime SPY x FAMILY. Znana flecistka oraz aktorka głosowa – Cocomi, wspomniała o tym, że „nie może się doczekać przyszłorocznej premiery serii”. Zacytowany fragment jej wypowiedzi został już usunięty z artykułu, jednak w sieci nic nie ginie. Wypowiedź artystki wciąż podejrzeć można w oryginale, dzięki archiwum Wayback Machine.

Wiele wskazuje więc na to, że pierwszy odcinek anime SPY x FAMILY zobaczymy już w przyszłym roku! Wciąż nie jest to jednak potwierdzona informacja, a więc najlepiej poczekać na oficjalną zapowiedź. Jeśli słowa Cocomi nie miały się z prawdą, powinniśmy usłyszeć o nadejściu adaptacji w ciągu najbliższych miesięcy.Za nieodległą zapowiedzią serii przemawiają jeszcze dwa dodatkowe argumenty. W dniu 28 lutego bieżącego roku zarejestrowana została domena „Spy-Family.net”. Dodatkowo, w tym samym miesiącu powstało również konto na Twitterze – „@spyfamily_anime”.

Manga autorstwa Tatsuyi Endo zadebiutowała w marcu 2019 roku i posiada obecnie ponad 10 milionów egzemplarzy w obiegu. Jeszcze w sierpniu zeszłego roku liczba kopii była prawie dwa razy mniejsza. Przypomnijmy również, że SPY x FAMILY znalazło się w zeszłorocznym rankingu najbardziej wyczekiwanych anime.źródło: Anime News Network 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.