ANIME I MANGA NEWS

Animowana adaptacja Uzumaki ponownie przełożona

Adaptacja kultowego Uzumaki autorstwa Junji’ego Ito pierwotnie miała zadebiutować jeszcze w 2020 roku. Od tamtego czasu, premierę produkcji przekładano kilkukrotnie i wygląda na to, że nie po raz ostatni. Tytuł może nie ukazać się w 2022 roku. 

 

Według dotychczasowych informacji, Uzumaki od studia Toonami miało zadebiutować w październiku bieżącego roku. Na oficjalnym Twitterze serii pojawiła się jednak aktualizacja, według której na premierę będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

W udostępnionym poście znalazło się oświadczenie, według którego ekipa produkcyjna potrzebuje dodatkowego czasu, aby dokończyć projekt. Szczególnie czasochłonne miało okazać się wierne odwzorowanie charakterystycznej, lineart’owej kreski oryginału, co studio zamierza zrobić w zadowalającym wszystkich stopniu.

Warto zaznaczyć, że Toonami na razie nie udostępniło nowej daty premiery. Może to oznaczać, że efekt końcowy zobaczymy dopiero w 2023 roku.Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie oraz pozytywne komentarze na temat tworzonej przez nas adaptacji Uzumaki. Niestety, data premiery wspomnianego projektu, ponownie musi zostać przesunięta.

Aby wiernie odwzorować jakość i niezbędne detale pierwowzoru stworzonego przez pana Ito, reżyser Nagahama wraz z całą ekipa produkcyjna poprosili o nieco dodatkowego czasu.

Bardzo chcielibyśmy oddać wam gotową produkcje tak szybko jak to możliwe, jednak nie jesteśmy w stanie wypuścić niedostatecznie dobrego produktu końcowego. Pozostały czas w całości poświęcimy na doszlifowanie serii i doprowadzenie jej do jak najlepszej formy. Nową datę premiery udostępnimy gdy tylko będziemy pewni jakości wykonanej przez nas pracy. Dziękujemy za cierpliwość i nieustające wsparcie.

Ekipa Produkcyjna Uzumaki

24 czerwca 2022

– czytamy w udostępnionym oświadczeniu

Według obecnych informacji, anime Uzumaki ma zamknąć się w całości w 4 odcinkach. Jedyny opublikowany dotychczas zwiastun serii możecie zobaczyć poniżej: 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.