ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Animowana adaptacja Uzumaki ukaże się dopiero w 2022 roku

Animowana adaptacja słynnej mangi Juji’ego Ito pierwotnie miała ukazać się jeszcze w 2020 roku. Plany twórców pokrzyżowała pandemia i premiera Uzumaki została przesunięta na kolejny rok. Okazuje się, że na tym niestety nie koniec, bowiem teraz dowiedzieliśmy się o kolejnym, sporym opóźnieniu.

 

Pandemia okazała się być wyjątkowo trudną przeszkodą w procesie produkcyjnym animowanego Uzumaki. Przedstawiciele firmy Adult Swim, zdecydowali powiadomić fanów o obecnym stanie prac nad produkcją, wyznaczając nową datę premiery. Jak dowiadujemy się od samego reżysera, Hiroshiego Nagahamy, mini seria ukaże się dopiero w październiku 2022 roku. 

O nowej dacie debiutu tytułu dowiadujemy się z nowego teasera, który opublikowany został wraz z komentarzem Pana Nagahamy. Reżyser, którego prace znamy m.in. z serii Mushishi, przeprosił w nim fanów za przedłużający się czas oczekiwania oraz poprosił o jeszcze trochę cierpliwości.Nad Uzumaki pracują studia Production I.G USA, Drive oraz Adult Swim. Wiemy, że na całość złożą się zaledwie 4 odcinki, jednak wiąż nie wiemy jakiej będą one długości.

Przypomnijmy, że od sierpnia 2019 w sieci dostępny jest również zwiastun tytułu. Zdradza on rolę kompozytora muzyki, za którą odpowiadać będzie Colin Stetson – autor ścieżki dźwiękowej m.in. do gry Red Dead Redemption 2.źródło: Anime News Network

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.