ANIME I MANGA INTERNET NEWS

Ankieta “Narutop 99” zakończona. Najpopularniejsza postać dostanie własną mangę!

Właśnie dobiegła końca ogólnoświatowa ankieta “Narutop 99”, która miała wyłonić ulubioną postać fanów Naruto. Znamy już oficjalne wyniki oraz – co najważniejsze – zwycięzcę głosowania. Postać ta otrzyma własną mangę od twórcy serii – Masashi’ego Kishimoto!

 

Na YouTube’owym kanale Jump Channel – należącym do wydawnictwa Shueisha, miał miejsce live, podczas którego poznaliśmy wyniki plebiscytu Narutop 99. Ankietę zorganizowano z okazji 20-lecia Naruto i wyłoniła ona listę 99 najbardziej lubianych / najpopularniejszych bohaterów tegoż tytułu.

Łącznie do puli wpłynęło 4,600,000 głosów z całego świata, które internauci oddawali w okresie od 21 grudnia 2022 do 31 stycznia 2023 roku. Zwycięzca ankiety otrzymał aż 792,257 głosów i jest to nie kto inny, jak ojciec tytułowego bohatera, czyli Czwarty Hogake. Drugie i trzecie miejsce zajęli kolejno Itachi oraz Sakura.

Z kompletnym zestawieniem postaci wyłonionych w ramach głosowania, możecie natomiast zapoznać się poniżej: Wyniki, w następujących słowach, skomentował sam Masashi Kishimoto:

Dziękuje za tak niebywałą ilość głosów!

Interesujące było obserwowanie jak różniły się one w zależności od regionów.

Zaskoczyło mnie to, że Minato był #1 w każdym z regionów, jednak fakt, że tak uwielbiacie Sakure również ucieszył mnie jako twórcę.

Będąc szczerym – trzymałem kciuki za Kuramę.

Co do rezultatu ankiety, pracuje obecnie nad krótką mangą poświęconą postaci Minato. Chęć sprostania oczekiwaniom sporej grupy jego fanów sprawiła, że trochę poleciałem z ilością stron.

Wyczekujcie nieznanej dotąd historii jednej z technik Czwartego Hokage!

Jeszcze raz bardzo dziękuje za wasze głosy.

Fani oficjalnie otrzymają więc nowe dzieło z uniwersum Naruto, czyli mangę skupiającą się na postaci Namikaze Minato. Najprawdopodobniej ukaże się ona w ciągu kilku najbliższych tygodni.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: