KINO I SERIALE NEWS

Arcane – drugi sezon serialu otrzymał przybliżony termin premiery

Po niezwykle udanej premierze serialu z uniwersum League of Legends miliony fanów wyczekuje wieści o nadejściu kontynuacji. Wiadomym było, że takowa powstanie, jednak jeszcze kilka dni temu nie znaliśmy żadnych konkretnych dat. Teraz jednak otrzymaliśmy przybliżoną datę premiery! 

 

Informację wyczekiwaną przez masę fanów Arcane na całym świecie otrzymaliśmy w sposób dość niekonwencjonalny. Nie był to ani wywiad z branżowym serwisem, ani wpis w mediach społecznościowych, a kameralna konferencja w Chinach.

Mowa o prezentacji firmy Tencent (firma matka Riot Games) Video V Vision, która to miała miejsce 1 września 2023 roku. To właśnie tam ujawniono rąbka tajemnicy związanego z premierą 2. sezonu Arcane, który trafi do widzów dopiero w ostatnim kwartale 2024 roku!

Najwcześniej wchodzi więc w grę październik, choć prawdopodobniejszy jest przełom listopada-grudnia.O tym, że nowe odcinki nie zadebiutują w 2023 roku wiedzieliśmy już od dobrych klika miesięcy. Niewiele osób spodziewało się jednak, że na drugi sezon będzie trzeba czekać niemal przez cały przyszły rok.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon Arcane zadebiutował w listopadzie 2021 roku. Serial odniósł gigantyczny sukces, zdobywając całą masę nagród i bijąc rekordy oglądalności. Co więcej, został doceniony nawet przez widzów, którzy na co dzień nie są związani z uniwersum League of Legends.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.