GAMING NEWS

Assassin’s Creed Valhalla oficjalnie zapowiedziane. Jest już zwiastun!

Liczne przecieki oraz wskazówki dotyczące miejsca akcji najnowszej odsłony Assassin’s Creed, okazały się jak najbardziej prawidłowe. Na wczorajszej, kilkugodzinnej transmisji Ubisoft’u pierwszy raz usłyszeliśmy tytuł nowej odsłony gry, który faktycznie przeniesie nas do czasów nordyckich wypraw, a zwać się będzie Assassin’s Creed Valhalla. 

Ubisoft zdecydowało się na dosyć oryginalny sposób zapowiedzi gry, który z pewnością nie należał do najprzyjemniejszych, jeśli cierpliwość nie jest waszą dominująca cechą. Transmisja rozpoczęła się od pustego projektu graficznego, w którym w czasie rzeczywistym, artysta znany jako Bosslogic, tworzył grafikę promocyjną do nowej odsłony serii AC. Całość trwała 8 godzin i mimo, że tematykę nowego Assassina dało się wydedukować już na 3-4 godziny przez końcem pracy, to na sam tytuł trzeba było poczekać do samego końca.

Podczas transmisji na żywo, trwało ogólne przekonanie, że najbardziej cierpliwi widzowie zostaną hojnie wynagrodzeni, otrzymując na końcu procesu rysowniczego oficjalny zwiastun nadchodzącej produkcji. Tak się jednak nie stało, a wyczekiwany przez wszystkich trailer Assassins Creed Valhalla, pojawił się w sieci dopiero dzisiaj na kanale Ubisoftu!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.