ANIME I MANGA NEWS

Crunchyroll potwierdza oficjalną datę premiery 4. sezonu Attack on Titan!

Rzadko kiedy zdarzają się serie anime, wyczekiwane tak mocno, jak nadchodzący, 4. sezon Shingeki no Kyojin. Zwiastun finałowych odcinków – nad którymi pracę przejęło studio MAPPA – ukazał się pod koniec maja, a samo anime miało mieć premierę w październiku bieżącego roku. Ten stan rzeczy uległ zmianie, jednak pierwszy odcinek AoT, zobaczymy jeszcze w tym roku! 

 

Wszystkie znaki na niebie wskazywały na to, że finałowy, 4. sezon Shingeki no Kyojin zacznie swoją emisję na już początku października. Stało się to mniej oczywiste wraz z dniem 6 sierpnia, kiedy to Attack on Titan zniknęło nagle z harmonogramu jesiennych premier. Na oficjalną zapowiedź nowej daty premiery musieliśmy trochę poczekać, jednak teraz wszystko jest już jasne jak słońce. Najnowszy plakat promujący 4 sezon Attack on Titan

Crunchyroll potwierdziło oficjalną datę premiery nowego sezonu serii, który rozpocznie swoją emisję już 7 grudnia w stacji telewizyjnej NHK oraz „jeszcze w tym roku” na samej platformie. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że na przełomie grudnia 2020 roku oraz stycznia 2021 roku, zobaczymy połowę odcinków(10-12), natomiast kolejna ich partia miałaby być wyemitowana po kilkumiesięcznej przerwie. Informacja ta – choć wciąż niepotwierdzona – wydaje się być wysoce prawdopodobna, bowiem w takim samym, dwuetapowym cyklu, odbyła się emisja 3. sezonu serii.

źródło: HITC

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.