ANIME I MANGA NEWS

Attack on Titan – Emisja finałowego odcinka przełożona o tydzień

Anime Attack on Titan zmierza ku końcowi, wraz z nadchodzącą emisją ostatniego odcinka finałowego sezonu. Jego premierę planowano na końcówkę marca, jednak właśnie potwierdzono, że do emisji dojdzie nieco później. Możliwe, że ma to związek z potencjalną, tajemniczą zapowiedzią!  

 

Finałowy sezon Attack on Titan cieszy się rekordowym zainteresowaniem, czego dowodem może być zdobyte niedawno 1. miejsce w rankingu najpopularniejszych anime na MAL’u. Ostatni odcinek serii mieliśmy pierwotnie zobaczyć już 27 marca, jednak – jak się właśnie okazało – tak się nie stanie.

Emisję finałowego epizodu przełożono na 3 kwietnia, co ma swój konkretny powód. 27 marca – czyli w dotychczasowym dniu emisji – odbędzie się wydarzenie AnimeJapan 2022, które kolidowałoby z czasem emisji odcinka. Co najciekawsze, AOT będzie miał tam własny panel, na którym najprawdopodobniej usłyszymy duży news związany z serią! Na razie ciężko jednoznacznie stwierdzić czego dotyczyć będzie potencjalne ogłoszenie. Niedawne pogłoski sugerują, że ostatni odcinek może nie być definitywnym zakończeniem, co wydaje się być coraz bardziej prawdopodobne. Część fanów, która przeczytała całą mangę twierdzi, że – biorąc pod uwagę obecny stan odcinkowej fabuły – nie zapowiada się, aby całość mangowego pierwowzoru zmieściła się w pozostałych epizodach.

Na tej podstawie pojawiła się teoria, według której ostatecznym finałem miałby być potencjalny film pełnometrażowy. Możliwe również, że ostatni odcinek, będzie znacznie dłuższy od pozostałych, co zdarzało się niejednokrotnie w przypadku wielu innych serii.

O tym czy, którykolwiek z tych scenariuszy okaże się poprawny dowiemy się już 27 marca – podczas Anime Japan 2022. Niemniej jednak, sama obecność serii na evencie świadczy o tym, że coś jest na rzeczy i najprawdopodobniej otrzymamy jakąś zapowiedź związaną z serią. Pozostaje nam trzymać kciuki za to, że nie będzie to gra mobilna.

( ͡° ͜ʖ ͡°)źródło: Comicbook 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.