ANIME I MANGA JAPONIA NEWS

Attack on Titan – Levi Ackermann otrzymał własny pomnik!

Do zakończenia mangi Attack on Titan pozostał już tylko jeden rozdział, który ukazać ma się już 9 kwietnia 2021 roku. Końca dobiega również finałowy sezon anime, a z tej okazji ujrzeliśmy już między innymi specjalne wydanie mang w tytanicznych rozmiarach. Teraz przyszła pora na coś jeszcze większego! 

 

Miasto Hita City (prefektura Oita) doczekało się odsłonięcia pomnika Levi’a Ackermanna! Statua przedstawiająca najlepszego zwiadowcę, stanęła w tym miejscu nie bez powodu, bowiem jest to rodzinne miasto twórcy Shingeki no Kyojin – Hajime Isayamy.

Pomnik został odsłonięty w minioną niedzielę i możecie zobaczyć go poniżej: ” Levi jest zdecydowanie najpopularniejsza postacią, która w znaczącym stopniu wspierała rozwój serii. Czuje wobec niego swego rodzaju dług. Mam nadzieje, że byłby zadowolony.”skomentował odsłonięcie pomnika sam Hajime Isayama

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy tego typu obiekt, który znaleźć można w tej okolicy. Na początku listopada zeszłego roku, również w mieście Hita City, pojawiły się pomniki przedstawiające Erena, Mikase i Armina, które ze względu na wyjątkowo trafne umiejscowienie, robią jeszcze większe wrażenie.

Pomniki odlano z brązu i stanęły naprzeciwko miejscowej zapory Oyama Dam.

Koniec serii zbliża się nieubłaganie, jednak sam Isayama ma już konkretny pomysł na to, czym zająć się po zakończeniu mangi. Możecie przeczytać o tym tutaj. źródło: Anime Corner

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.