ANIME I MANGA JAPONIA NEWS

Attack on Titan – Levi Ackermann z… własnym odkurzaczem!

Levi Ackermann zdecydowanie zalicza się do najbardziej lubianych postaci z serii Attack on Titan, o czym świadczy choćby to, że posiada on w Japonii swój własny pomnik. Podobne statuy posiada wiele postaci z różnych popularnych serii, jednak nie każda może pochwalić się… własnym odkurzaczem! 

 

Fani Attack on Titan – a zwłaszcza samego kaprala – doskonale wiedzą, że bardziej niż tytanów, Levi nienawidzi wszelkiego rodzaju brudu. W przeszłości, fakt ten został już wykorzystany w celach marketingowych, kiedy to na sklepowe półki trafił specjalny płyn do prania japońskiej firmy Kao.Już niebawem, najskuteczniejszy ze zwiadowców będzie mógł walczyć z zanieczyszczeniami jeszcze lepiej! Wszystko za sprawą nowego produktu firmy Roborock.

Do przedsprzedaży trafił właśnie automatyczny odkurzacz The Roborock S6 Pure Attack on Titan Captain Levi Voice Model, który zakupić można w cenie 69,800 jenów (ok. 675 $). 

Poza charakterystycznym wyglądem, urządzenie posiada wbudowany głośnik, z którego raz na jakiś czas wybrzmiewać będą cyniczne komentarze na temat skali zabrudzenia naszego pokoju.

Mowa tutaj o aż 104 liniach dialogowych, do których głosu użyczył sam aktor głosowy Levi’a – Hiroshi Kamiya. Kilka przykładowych to:

“Sprzątanie rozpoczęte. Zajmę się każdym najmniejszym brudem w tym gównianym pokoju. Nawet za cenę własnego życia.” 

“Sprzątanie wstrzymane. Cóż, skoro tego właśnie chcesz… Upewnij się tylko, że nie będziesz tego później żałował.”

“Koniec sprzątania. Widzisz? Tak powinien wyglądać czysty pokój”. 

Ackermann’owy odkurzacz oparty jest na istniejącym modelu Roborock S6 Pure. W swojej zwykłej wersji kosztuje on 57,800 jenów (150$ mniej od swojego specjalnego wydania).

Wysyłka urządzenia rozpocząć ma się już w lipcu.źródło: SoraNews24

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: