ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Attack on Titan – Pojawił się pierwszy zwiastun 4. sezonu!

Shingeki no Kyojin od premiery pierwszego sezonu w roku 2013 stało się globalnym hitem, który wśród japońskich animacji, dorobił się jednego z największych fanbase’ów na świecie. Cisza została przełamana a do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun  czwartego sezonu wraz z garścią innych informacji!

Dokładna data premiery wciąż nie jest znana, a seria planowo ma pojawić się jesienią bieżącego roku. Najważniejszą informacją, która wynika z samego zwiastuna, jest zmiana studia animacyjnego. Studio Wit zostało zastąpione przez MAPPA. Pierwsze odcinki ostatniego, czwartego sezonu mogą wystartować z emisją nieco później niż planowano, ze względu na obecną sytuację pandemiczną, jednak nie podano żadnych szczegółowych informacji na ten temat. Oficjalny zwiastun 4. sezonu Attack on Titan możecie zobaczyć poniżej:

Warto wspomnieć, iż 17 lipca do japońskich kin ma trafić film Attack on Titan: Chronicle, który będzie stanowił pełnometrażowe streszczenie najważniejszych wydarzeń ostatnich 3 sezonów. Ten, również otrzymał swój zwiastun kompilacyjny. Poza samym trailerem nadchodzącego sezonu, opublikowana została również grafika promująca 4. sezonu serii:

 

 

 

 

 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.