ANIME I MANGA NEWS

Autor Attack on Titan zdradził swój główny cel na 2022 rok

Autor Attack on Titan, Hajime Isayama, pracował nad serią przez ostatnie 12 lat. Manga zakończyła się w kwietniu zeszłego roku, a już lada dzień rozpocznie się emisja drugiej części ostatniego sezonu anime. Co zatem zamierza począć twórca uniwersum?

 

Emisja ostatnich odcinków anime Attack on Titan rozpocznie się już 9 stycznia. Dla twórcy serii, dzień ten, oznacza definitywne zakończenie prac nad tytanowym uniwersum – przynajmniej do czasu zapowiedzi potencjalnych nowych projektów. Mangaka nie pracuje obecnie nad żadną inna serią oraz – zgodnie z bieżącymi informacjami – nie planuje rozpoczęcia nowej.

Na 2022 rok, Hajime Isayama ma inny cel, który wyjawił fanom zaraz po sylwestrze. Celem tym – najprościej mówiąc – jest odpoczęcie od obowiązków i ostudzenie głowy po wieloletniej pracy nad Shingeki no Kyojin.Noworoczne postanowienie artysty jest jak najbardziej możliwe do zrealizowania, zwłaszcza, że zdecydowanie ma jak przetrwać bieżący rok. Zakończona już manga posiada ponad 100 milionów sprzedanych kopii, a nadchodząca emisja finału serii, z pewnością przyczyni się do jej wzrostu.

Póki co nie wiemy czy artysta kiedykolwiek powróci do projektu związanego z uniwersum AoT lub czy zamierza stworzyć coś nowego. Wiele wskazuje jednak na to, że plany artysty mogą w ogóle nie być związane z dotychczasową branżą. W czerwcu 2020 roku, Isayama wyznał bowiem, że jego marzeniem – po pracy nad Atakiem Tytanów – jest otwarcie własnej sauny. źródło: Comicbook 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.