ANIME I MANGA NEWS

Autor Bleacha podejmie się narysowania swoich ulubionych bohaterów z Jujutsu Kaisen

Raz na jakiś czas mamy okazje przekonać się jak bohaterowie poszczególnych serii wyglądają w kresce innego mangaki, czego przykładem może być manga o Ace’ie (One Piece) autorstwa Boichiego (Dr.Stone). Podobna interakcja nastąpi niedługo pomiędzy twórcami Bleacha oraz Jujutsu Kaisen, którzy postarają się wzajemnie narysować bohaterów swoich dzieł. 

 

Na oficjalnym koncie serii Jujutsu Kaisen na Twitterze pojawiła się zapowiedź specjalnego fan book’a, który ujrzy światło dzienne 4 marca 2021 roku. 10 stron wydania poświęconych zostanie na interesującą dyskusje pomiędzy autorami dwóch popularnych mang, do której dołączony zostanie bardzo interesujący bonus. 

Tite Kubo spróbuje narysować swoje ulubione postacie z Jujutsu Kaisen, a Gege Akutami podejmie się tego samego biorąc na warsztat bohaterów mangi Bleach!Rozmowa między artystami dotyczyć będzie miała między innymi podziwu Akutamiego wobec dorobku Kubo oraz jego inspiracji Bleach’em przy tworzeniu swojej serii.

Manga Bleach – podobnie jak Jujutsu Kaisen – wydawana była na łamach magazynu Weekly Shonen Jump i zakończyła się w sierpniu 2016 roku. Dzieło Akutamiego wystartowało w roku 2018 i jest w tej chwili na etapie gwałtownego podbijania całej branży. Kilka dni temu zapowiedziane zostało jego oficjalne polskie wydanie.

Przypomnijmy, iż animowana adaptacja serii Kubo powróci po 9 latach, właśnie w tym roku. źródło: Anime News Network

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.