ANIME I MANGA NEWS

Autor Chainsaw Man’a rozpoczął prace nad nową mangą!

Choć coraz popularniejszy Chainsaw Man wciąż skrywa przed czytelnikami wiele nowych rozdziałów, autor mangi już rozpoczął kompletnie nowy projekt! Tatsuki Fujimoto oficjalnie potwierdził rozpoczęcie prac nad swoją kolejną mangą, o której więcej usłyszymy dopiero za jakiś czas. 

 

Obecny rok z pewnością przyczyni się do ogromnego wzrostu popularności Chainsaw Man’a. Autor mangi – Tatsuki Fujimoto – wciąż pracuje nad jej drugą częscią, a debiutujące a tym roku anime od studia MAPPA zapowiada się na jeden z największych hitów ostatnich lat.

Mimo, że prace nad demonicznym uniwersum pochłoną co najmniej kilka najbliższych lat, twórca serii już teraz postanowił podjąć się nowego projektu! W jednym z niedawnych wywiadów, mangaka wyznał, że jego praca ostatnimi czasy nie skupia się jedynie na Chainsaw Man’ie. Już od jakiegoś czasu pracuje on rzekomo nad niezatytułowanym jeszcze dziełem, którego motywem przewodnim będzie „femme fatale”.Tatsuki Fujimoto wyznał, że motyw kobiety niszczącej wszystko wokół pociągał go od wielu lat. Dodał jednak, że tytuł jest na razie daleki od trafienia na sklepowe półki. Pierwsze szczegóły na jego temat możemy poznać dopiero za kilka dobrych lat.

Przypomnijmy, że druga część mangi Chainsaw Man zadebiutuje latem 2022 roku. Na dokładną datę premiery anime wciąż czekamy, jednak możemy spodziewać się jej jesienią 2022 roku. źródło: Comicbook 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: